Okunma

Online PDF Yöneticiniz


21 Haziran 2009 Pazar 10:44
Online PDF Yöneticiniz

PDF dosyalarını yönetmek için artık yazılım kurmanıza gerek kalmadı. LoopApps adlı online servisi kullanarak birden fazla PDF dosyasını birleştirebilir, TXT, RTF, DOC gibi belgeleri PDF’e çevirebilir, URL adreslerinden PDF aktarabilir ve hesap bile açmadan elektronik imza atabilirsiniz.

Hesap açtığınızda ise, sayfa düzenini değiştirme gibi gelişmiş özelliklerden faydalanabiliyorsunuz. PDF dosyalarıyla sıkça haşır neşir oluyorsanız, her bilgisayara yazılım kurmaktansa, ücretsiz online servis LoopApps‘i kullanmanız daha akıllıca olabilir.

:: Siz PDF dosyalarını hangi araçlarla düzenliyorsunuz?

Bilgi İçin : LoopApps
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Online PDF Yöneticiniz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Online PDF Yöneticiniz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Online PDF Yöneticiniz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "