Okunma

İkinci Android Geldi


10 Ocak 2009 Cumartesi 09:09
İkinci Android Geldi

Daha öncelerde üzerinde her türü nükleer denemeyi yapabildiğiniz Linux tabanlı bir işletim sistemine sahip telefonla çıkagelen OpenMoko, Android hava sahasında da size istediğiniz akrobasiyi yaptırmak konusunda iddialı. OpenMoko Freerunner, sadece yazılımsal anlamda size her türlü esnekliği sunmuyor, aynı zamanda yanında donanım şemaları bile geliyor. Yani kendi işletim sisteminizi derleyip yükleyebildiğiniz gibi, isterseniz donanımsal düzenleme de yapabiliyorsunuz.

Telefonu gördükten sonra artık gerisi tamamen içinizdeki geliştirici kanı ve bir şeyleri parçalayıp tekrar birleştirme arzusuyla doğru orantılı şekilde heyecan verecektir.

:: Yazılım geliştirme setlerini indirmeye başladınız mı?

Bilgi için: OpenMoko
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İkinci Android Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İkinci Android Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İkinci Android Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "