Okunma

Opera 10 Beta 3 Bizlerle


13 Ağustos 2009 Perşembe 08:30
Opera 10 Beta 3 Bizlerle

İnternet tarayıcılarının rekabeti bitmek bilmiyor. Bu gidişle uzun süre daha bu şekilde devam edecek gibi gözüküyor. Zira Firefox, Opera, Internet Explorer, Chrome, Safari gibi tarayıcılar hemen her ay kendilerini yenileyip kullanıcıların karşısına çıkıyor.
Performans ve stabilitesi arttırılmış olan Opera 10 Beta 3, görsel sekme ayarlarında da yenilikler içeriyor. Aynı zamanda tarayıcının hızı arttırılmış. 38 dil desteği de mevcut. Opera CEO’su Jon von Tetzchneri “Üçüncü Beta’nın bizim için önemi büyük. Kullanıcıların geri dönüşlerini kesinlikle dikkate alacağız” dedi.
Yeni Opera 10 Beta 3’ü denemek için tıklayınız.yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Opera 10 Beta 3 Bizlerle konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Opera 10 Beta 3 Bizlerle ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Opera 10 Beta 3 Bizlerle ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "