Okunma

Opera Mini Coştukça Coşuyor


28 Eylül 2009 Pazartesi 07:06
Opera Mini Coştukça Coşuyor

Opera‘nın mobil tarayıcı olarak piyasaya sunduğu Opera Mini 5 Beta, duyurulduğu ve yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi görüyor. Yazılımın önceki sürümlerinin, bir hayli yüksek kullanıcı sayılarına ulaşmış olması, yeni Opera Mini 5 Beta ile ilgili beklentileri de üst seviyelere çekmişti. Opera açısından beklentiler, hayal kırıklığına dönüşmedi.

Şu an için toplam 30 milyon civarı akif kullanıcıya sahip olan Opera Mini 5 Beta, 12 milyar sayfa gösterimi sağlamış. Bu, oldukça büyük bir sayı ve Opera yetkilileri bu sayıyı daha da üst seviyelere çekmek için “Elimizden geleni yapacağız” diyor.

:: Opera Mini 5 Beta’nın başarısı konusundaki fikirlerinizi forumda paylaşın.
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Opera Mini Coştukça Coşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Opera Mini Coştukça Coşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Opera Mini Coştukça Coşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "