Okunma

Opera Mini Güncellendi


02 Nisan 2008 Çarşamba 21:00
Opera Mini Güncellendi
Windows Mobile’ın güncellenmesiyle kısa zaman aralıklarıyla Opera da mobil telefonlar için geliştirdiği Opera Mini 4.1 beta sürümünü yayınladı. Java uyumlu telefonlarda kullanılabilen Opera Mini’nin en yeni sürümü, söylenene göre Opera Mini 4.0’dan %50 daha hızlı.

Daha Gelişmiş Bir İnternet Deneyimi

Sayfa geçmişinizle bağlantılı olarak URL tamamlama ve web sayfası içinde metin arama gibi özelliklerin geldiği Opera Mini ile artık web sayfalarını kaydedip çevrimdışıyken görüntülemek de mümkün.

Tarayıcı içinden dosya yükleme ve indirme Opera Mini 4.1 ile gelirken, URL çubuğuna bitişik bir Google arama bölümü de, her sayfadan arama yapmanızı sağlıyor. Ücretsiz indirilebilen Opera Mini 4.1, başlı başına bir tarayıcı olarak kuruluyor. Yani eski sürümü isteğe bağlı olarak kendiniz silebiliyorsunuz.

:: En iyi mobil web tarayıcısı hangisi? Forumda tartışıyoruz.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Opera Mini
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Opera Mini Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Opera Mini Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Opera Mini Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "