Okunma

OptoWheel Serisinin Yeni Üyesi


08 Temmuz 2009 Çarşamba 16:58
OptoWheel Serisinin Yeni Üyesi

Klasik mekanik tekerlek yerine mavi renkli bir dokunmatik panel kullanılarak üretilen Ergo T555 Laser ile bir doküman üzerinde çalışırken veya internette gezinirken sadece parmak ucunuzu hareket ettirerek sekiz yöne birden kaydırma yapabilirsiniz. Sadece ana yönlere değil ara yönlere de kaydırma yapabileceğiniz OptoWheel teknolojisinin bir başka güzel özelliği de çok sayıda sayfadan oluşan dokümanlarda küçük bir parmak hareketiyle Turbo Scrool moduna geçerek çok hızlı bir şekilde kaydırma yapabilmeniz. Çalıştığınız doküman yüzlerce sayfadan oluşsa bile Turbo Scrool sayesinde çalışmak işkence olmaktan çıkıyor.

Ergonomik tasarım, OptoWheel teknolojisi, Smart IE Search ve Flip 3D özelliklerine sahip Ergo T555 Laser fare, performans ve konforu bir arada arayanlara hitap ediyor.

 

Ergo T555 Laser‘ın Windows Vista destekli iki teknolojisinden ilki olan Smart IE Search tuşu sayesinde fare ile seçtiğiniz bir kelimeyi tek bir tıklamayla internette aratabiliyorsunuz. Windows Vista destekli diğer bir teknoloji olan Flip 3D tuşu sayesinde ise o anda açık olan bütün pencerelerin üç boyutlu bir görüntüsünü oluşturabiliyorsunuz. Çok sayıda pencereyle aynı anda çalışanlar için tam anlamıyla bir kurtarıcı olan Flip 3D teknolojisi aynı zamanda görsel açıdan da tam bir şölen sunuyor.

Ergo T555 Laser’ın sıradan optik farelere göre çok daha yüksek performanslı çalışmasını sağlayan lazer algılayıcısı  1600 dpi  çözünürlük değerine kadar çıkabiliyor.

 

Genius’ın Ergo serisine ait diğer farelerinde olduğu gibi Ergo T555 de özel tasarımı sayesinde bilgisayar başında geçirdiğiniz uzun saatler sonrasında oluşan bilek ağrılarını en aza indiriyor. Ergo T555 Laser’ın sıradan optik farelere göre çok daha yüksek performanslı çalışmasını sağlayan lazer algılayıcısı 1600 dpi çözünürlük değerine kadar çıkabiliyor.

:: Genius’un farelerini beğeniyor musunz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OptoWheel Serisinin Yeni Üyesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OptoWheel Serisinin Yeni Üyesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OptoWheel Serisinin Yeni Üyesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "