Okunma

Origin Access’e Yeni Yapımlar Ekleniyor


14 Temmuz 2016 Perşembe 20:00
Origin Access’e Yeni Yapımlar Ekleniyor

Electronic Arts tarafından bilgisayar platformu için geliştirilen Origin Access sistemi, gün geçtikçe kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte evlerden dışarıya çıkmadığımız şu günlerde, tabi Pokemon Go oynayanları unutmayalım, birçoğumuz oyun sıkıntısı çekiyoruz.

Geçtiğimiz saatler içerisinde yapılan açıklama ile bu sıkıntılar bir nebze de olsa geçecek gibi gözüküyor. Electronic Arts cephesinden gelen bu açıklama ile birlikte; hepimizin yakından tanıdığı Crytek ekibi tarafından geliştirilen ve grafiksel anlamda bir şölen sunmayı her zaman başaran Crysis yapımlarını kapsayan Crysis Trilogy, Origin Access kütüphanesi için gün saydığını öğrendik.

16-07/14/jade.jpg

Bir değil, iki değil, tam dört yapım!

Crysis serisi ile birlikte BioWare tarafından geliştirilen fantastik RPG yapımları arasında başarı gösteren Jade Empire yapımının da kütüphaneye ekleneceği bilgisi verildi. Bu iki yapımının yanında ise Plants vs Zombies ve SimCity 2000 yapımlarının da önümüzdeki günler içerisinde Origin Access kütüphanesine ekleneceği müjdesi verildi.

Geçtiğimiz gün Unravel ve Need For Speed yapımlarını Origin Access ve EA Access kütüphanelerine ekleyen firma, her iki sistemde de var olan üye sayısını genişletmeye devam ediyor. Ayrıca, 30 Ağustos tarihinde ise Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 yapımının da bu sisteme dahil olacağını hatırlatalım.

EA Access ve Origin Access hizmetlerinin, aylık sadece 4.99 Dolar/ Euro olduğunu belirtelim. Açıkçası, bu sistemden bizler gayet memnunuz. 

::Peki, sizler bu sisteme üye misiniz?
yazarAlperen Altuğ

Teknoloji ve oyun editörlüğü ile zaman geçirirken, diğer yandan da bilgisayar mühendisliği öğrencisi olarak eğitimine devam ediyor. Atari ile bu serüvene katılan Alperen, konsollar ile arasını bir türlü düzeltemedi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Origin Access’e Yeni Yapımlar Ekleniyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Aylık 4€

  2. SDN Okuru dedi ki:

    3,99€ olacaktı

" Origin Access’e Yeni Yapımlar Ekleniyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Origin Access’e Yeni Yapımlar Ekleniyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Origin Access’e Yeni Yapımlar Ekleniyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "