Okunma

ÖSS Sonuçları Avea ile ‘Cep’e Geliyor


07 Temmuz 2009 Salı 07:59
ÖSS Sonuçları Avea ile ‘Cep’e Geliyor

Avea, ÖSYM işbirliği ile hayata geçirdiği “Mobilöğren ÖSS Mobil Bilgi Servisi” ile ÖSS sonuçlarını ÖSYM tarafından açıklandığı anda abonelerine kısa mesaj ile ulaştırıyor.

ÖSS sonuçlarını açıklandığı anda öğrenmek isteyen Avea abonelerinin, “OSS boşluk 11 haneli TC Kimlik numaralarını” yazıp, 3366‘ya kısa mesajla göndererek servise kayıt yaptırmaları yeterli. Sonuçlar; Alanı, Alandışı, Ekpuanlı ve Dil puanları olmak üzere toplam 7 mesaj halinde gönderilecek. Servis mesaj başına 1 standart SMS / 2 kontör olarak ücretlendirilecek.

 

Avea aboneleri ÖSS sonuçlarına anında ulaşabilecek.

 

Avea, gençlik platformu “Patlican” üyelerine, ÖSS sonuçlarını yüzde 50 indirimle öğrenme fırsatı sunuyor. Bu doğrultuda, sonuçların açıklanmasından 1 gün önce saat 24:00’a kadar servise kayıt yaptıran Patlican üyeleri, tüm sınav sonuçlarını 8 standart SMS yerine sadece 4 standart SMS ücreti ödeyerek öğrenebilecek. Kampanya süresince kayıt olmayan “Patlican” üyeleri ile “Patlican” üyesi olmayan Avea aboneleri ise servisten mesaj başına 1 standart SMS ücretiyle yararlanabilecek.

Adaylar, sonuçlar açıklandıktan sonra da 3366′ya mesaj atarak sorgulama yoluyla ÖSS puanlarını öğrenebilecekler. Sorgulama servisi kapsamında aboneler;

 

  • · “OSS” boşluk TC Kimlik numarası yazarak tüm ÖSS sonuçlarını,
  • · “OSS” boşluk TC Kimlik numarası boşlukALANI” yazarak ALAN puanlarını,
  • · “OSS” boşluk TC Kimlik numarası boşlukALANDISI” yazarak ALANDIŞI puanlarını,
  • · “OSS” boşluk TC Kimlik numarası boşlukEKPUANLI” yazarak EKPUANLI puanlarını,
  • · “OSS” boşluk TC Kimlik numarası boşlukDIL” yazarak DİL puanlarını öğrenebilecek.

 

Sorgulama servisinde, gönderilen mesajlar ve sorgulamaya gelen her cevap mesajı, 1 standart SMS/2 kontör olarak ücretlendirilecektir.

:: Avea’nın bu servisini nasıl buluyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ÖSS Sonuçları Avea ile ‘Cep’e Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ÖSS Sonuçları Avea ile ‘Cep’e Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ÖSS Sonuçları Avea ile ‘Cep’e Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "