Okunma

Otelcilik Sektöründe Memnun Müşteri


04 Temmuz 2009 Cumartesi 14:26
Otelcilik Sektöründe Memnun Müşteri

Turkcell, iş ortağı Turatel ile birlikte otelcilik sektörüne özel, yepyeni bir hizmet sunuyor. www.memnunmisafir.com; otelcilere, müşteri memnuniyetini yakından takip ederek bağlılık yaratmaları için destek veriyor, konaklama öncesinde ve sonrasında müşteri ile iletişim kurma olanağı sağlıyor.

www.memnunmisafir.com sitesine girerek sisteme ücretsiz üye olan otelciler, mevcut veya potansiyel müşterilerine toplu SMS veya MMS‘le tesislerinin fotoğrafını gönderip tanıtım açısından çarpıcı bir etki yaratacak; kesin rezervasyon yapan müşterisinin cep telefonuna kalacağı odanın fotoğrafını MMS ile gönderip odası hakkında bilgi verebilecek. Müşteriler oteldeyken veya çıktıktan sonra WAP Push ile anket göndererek müşteri memnuniyetini sorgulayıp, sonuçları anında analiz edilebilecek.

 

Üye olmak isteyen tesislerin, Turkcell Kurumsal Müşterisi olması ve toplu MMS, SMS sözleşmelerini imzalamış olması gerekiyor.

 

Otelciler, ayrıca adres listesi oluşturabilecek ve gruplama yaparak toplu SMS ve MMS gönderimi yapabilecek. SMS‘ler ise 160 karakterle sınırlı olmayacak ve tesis sahipleri 612 karakterlik SMS’lerle müşterilerine tanıtım yapabilecek.

:: Bu projeyi nasıl değerlendiriyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Otelcilik Sektöründe Memnun Müşteri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Otelcilik Sektöründe Memnun Müşteri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Otelcilik Sektöründe Memnun Müşteri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "