Outriders depolama biriminize göz dikti


11 Nisan 2021 Pazar 23:10
ABONE OL
Outriders depolama biriminize göz dikti

Büyük boyutlu oyunlar çoğu zaman canımızı sıkmıştır. Özellikle Call of Duty‘nin güncel oyunları bu konuda popüler bir konumda. Outriders da bu oyunlar arasına katılmış gibi duruyor fakat bunu biraz farklı bir yolla yapıyor. Outriders, RYO (Rol Yapma Oyunu) öğeleri ile donatılmış üçüncü şahıs nişancı oyunudur. 1 Nisan’da çıkış yapan oyun birçok oyuncu tarafından ilgi çekici bulundu. O oyunculardan biri Outriders’a ait 23 GB‘lık bir çökme raporu keşfetti.

23 GB’lık Outriders çökme raporu Windows klasöründe bulunuyor

Outriders, Unreal Engine ile yapıldı. Bazı kullanıcılar Unreal Engine ile yapılan oyunların bunu yapabileceğini ama bu boyutun fazla olduğunu belirtiyor. Normalde her oyun çökme raporlarını tutar ve size geliştirici stüdyoya gönderip göndermeyeceğinizi sorar. Bu çok normal bir durumdur. Gönderdiğiniz çökme raporları geliştiriciler tarafından incelenir ve o hataların çözümü ilerleyen dönemlerde oyuna bir güncelleme olarak geri döner. Fakat 23 GB‘lık çökme raporu normal değil. Büyük ihtimalle geliştiricilerin yaptığı bir hatadan kaynaklanıyor ve bu ilerleyen dönemlerde çözülebilecek bir sorun.

Peki Outriders çökme raporunu nasıl kaldırabilirsiniz ?

Outriders’ın çökme raporunu kaldırmak için C:\Kullanıcılar\[Kullanıcı Adınız]\AppData\Local\Madness\Saved konumuna gitmeniz ve klasör içerisindeki dosyaları silmeniz gerekir. Dosyaları silmenin güvenli olduğu söylense de tüm sorumluluk size ait.

23 GB’lık dosyayı keşfeden Reddit kullanıcısı Toasteroven47 oyunda bir çökme sorunu yaşıyor ve hata raporunu aramaya başlıyor. Windows içerisindeki dosyaları görselleştiren WinDirStat aracı ile bu 23 GB’lık hata raporu dosyasını keşfetti. Eğer Outriders’ta bir çökme yaşadıysanız yukarıdaki klasör konumunu kontrol edebilir ve boyutuna bakabilirsiniz.
yazarAlpatürk Şahin

1995 yılında Trabzon'da doğdu. İskenderun Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı eğitimi aldı. 2019'dan beri ShiftDelete.Net için içerik üretiyor. Grafik tasarımın yanı sıra, oyunlarla ve müzikle ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Outriders depolama biriminize göz dikti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Outriders depolama biriminize göz dikti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Outriders depolama biriminize göz dikti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Sonunda geldi! Apple AirTag kutu açılışı ve inceleme! Sonunda geldi! Apple AirTag kutu açılışı ve inceleme!
  2. 2 14.000 TL'lik Motorola Razr 5G kutu açılışı 14.000 TL'lik Motorola Razr 5G kutu açılışı
  3. 3 Windows 98 ile teknolojik 20 years challenge yaptık! Windows 98 ile teknolojik 20 years challenge yaptık!
  4. 4 Xiaomi telefonların az bilinen özelliklerine göz attık! Xiaomi telefonların az bilinen özelliklerine göz attık!
  5. 5 Fiyat farkına değer mi? iPhone 11 Pro vs 12 Pro Fiyat farkına değer mi? iPhone 11 Pro vs 12 Pro
  6. 6 Uygun fiyatlı Reeder P13 Blue Max Pro inceleme Uygun fiyatlı Reeder P13 Blue Max Pro inceleme
  7. 7 Pandemide müzeye götüren siteyi denedik Pandemide müzeye götüren siteyi denedik
  8. 8 Kripto parada ne kadar kaybettik? Ofis içi vLog Kripto parada ne kadar kaybettik? Ofis içi vLog
  9. 9 17 günlük tam kapanmada sizi yazılımcı yapacak 5 site! 17 günlük tam kapanmada sizi yazılımcı yapacak 5 site!
  10. 10 Verilerimiz DarkWeb'te mi? Verilerimiz DarkWeb'te mi?