Okunma

OUYA Kickstarter’dan İstediğini Aldı


09 Ağustos 2012 Perşembe 08:12
OUYA Kickstarter’dan İstediğini Aldı

Oyun konsollarında yeni bir dönem başlatmayı hedefleyen OUYA, Android işletim sistemine sahip olarak üretilecek ve bu üretimin başlayabilmesi için gerekli sermayeyi de Kickstarter üzerinden toplamayı başardı.

Bugün yapılan açıklamaya göre OUYA’nın Kickstarter hedefine ulaştığı ve 2013 yılının mart ayında satışına başlanabileceği belirtildi. Görünüşe göre OUYA’nın Kickstarter’da 63 binden fazla destekçisi var.

Tam rakam 63.300 olarak belirtiliyor ve bu kadar destekçinin OUYA için bağışladığı miktar tam 8.58 milyon dolar. İnsanlar OUYA için oldukça heyecanlı görünüyor diyebiliriz.

Eğer OUYA’ya siz de destek olmak istiyorsanız, Kickstarter üzerinden gidip yardım eli uzatabiliyorsunuz. Tabii 8.58 milyon dolar toplamayı başarmış bir projeye daha ne kadar yardım eli uzatabilirsiniz, orası meçhul.

:: OUYA’yı bekliyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OUYA Kickstarter’dan İstediğini Aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OUYA Kickstarter’dan İstediğini Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OUYA Kickstarter’dan İstediğini Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "