Okunma

Ovi Share Veda Ediyor


14 Mayıs 2009 Perşembe 09:32
Ovi Share Veda Ediyor

Nokia’nın Ovi hizmetlerinden bir tanesine son veriliyor. Son verilen proje olan Ovi Share (Share on Ovi), kullanıcıların internet üzerinden bilgi ve multimedya dosyalarını paylaşmalarını mümkün hale getiriyordu. Bu sistem zamanında Twango olarak anılıyordu. Ardından Nokia Ovi çatısı altına entegre edilen sistem Nokia tarafından artık çok fazla önemsenmemeye başlayınca durdurulma kararı çıktı.

Ovi Hizmetlerinin Akıbeti

Nokia geçtiğimiz günlerde 450 çalışanıyla yollarını ayırmıştı. Her ne kadar Share on Ovi hizmetinin sonlandırılmasında bunun etkisi var mı bilinmese de bir şekilde arada ilişki kurmak zor değil. Şimdiye kadar paylaşılan içerik ise internette kalmaya devam edecek.

:: Diğer Ovi hizmetlerin bu karardan etkilenir mi?

Bilgi için: Share
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ovi Share Veda Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ovi Share Veda Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ovi Share Veda Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "