Ovi Store’un En İyileri


08 Haziran 2010 Salı 16:25
Ovi Store’un En İyileri

Ovi Store üzerinden en çok hangi içerikleri indiriyorsunuz? Ya da Ovi üzerindeki popüler içerikleri denemeyi sever misiniz? Bu gibi sorulara vereceğiniz yanıtlar “Evet” ise size güzel bir haberimiz var. Artık Ovi sayfalarındaki tüm popüler ve en yeni içerikler eş zamanlı olarak telefonunuzun ekranında yer alacak.

 

Ovi Show isimli ve resmi olmayan bir widget ile seçeceğiniz kriterler doğrultusunda Ovi içerikleri telefonunuzun bekleme ekranında görüntülenebiliyor. 5 farklı kategoride ve 3 farklı sıralama yöntemi ile ekrana getirilen içeriklerden beğendiğinize tıklayarak ilgili içeriğin Ovi sayfasına ön tanımlı web tarayıcı ile doğrudan erişebiliyorsunuz. İçerik kategorilerinin yanında en çok indirilen ücretli ve ücretsiz yazılımlar ile en yeni mobil içerikleri de görebilmeniz mümkün.

Giriş Ekranı İçerikleri Ekleme

Yazılımı yükledikten sonra istediğiniz seçimleri yapıp uygulamanın işlevlerini tanımlamanız gerekiyor. Kayıt ettikten hemen sonra ise yazılımı bekleme ekranına eklemek için bekleme ekranındayken seçenekler – içeriği düzenle ve içerik ekle adımlarını izleyerek bekleme uygulamaları seçim sayfasına gidebilirsiniz.

Seçim Ekranı

İçerik eklemek için seçmeniz gereken uygulamanın adı Ovi Show! şeklinde geçiyor. Seçtikten hemen sonra Ovi Show! bekleme ekranına yerleşecek ve sizden internet erişimi için onay isteyecektir.

İndirme Sayfası

Tüm adımları başarılı bir şekilde tamamladıysanız uygulama bekleme ekranına bu şekilde yerleşecek. Görüntülenen içeriğin türü, adı, yıldız derecesi ve ücretli mi yoksa ücretsiz olarak mı sunulduğu bilgiler aynı kutu içersinde yer alıyor. Nokia N97 ve N97 Mini ile uyumlu olan yazılıma ücretsiz olarak burada yer alan SDN Download sayfalarından sahip olabilirsiniz.

:: Bekleme ekranını etkin olarak kullanıyor musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ovi Store’un En İyileri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ovi Store’un En İyileri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ovi Store’un En İyileri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!