Okunma

Oyun Gündemi #21 Far Cry Primal


20 Şubat 2016 Cumartesi 16:13
Oyun Gündemi #21 Far Cry Primal

2016 yılı oyuncular için oldukça verimli bir yıl olacak. Yılın ikinci ayıyla beraber çıkan oyunları göz önüne alırsak, bu verimliliğin yavaş yavaş başladığını görebiliyoruz. Şubat ayı itibariyle çıkmış ve çıkacak birçok oyunu, Oyun Gündemi‘nin yeni bölümünde konuştuk. 

Far Cry Primal, tanıtımından sonra oyuncuları oldukça heyecanlandırmıştı. Heyecanlandırmasını aslında oyuncuları gafil avlamasına bağlayabiliriz.

Zira kimse Ubisoft‘tan Far Cry serisini böyle bir boyuta taşımasını beklemiyordu. Oyun yapısı itibariyle hayatta kalmaya odaklansa da kimsenin bunu ilk çağlarda yapmasını beklemiyordu.

Far Cry Primal bu yönüyle oldukça dikkat çekici bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Tıkırında devam eden bir seriyi de böylesine radikal bir kararla başka bir yapım haline getirmek aslında riski bir hamle gibi dursa da Ubisoft’un korkusu yok gibi görünüyor.

:: Far Cry sizce nasıl bit oyun olacak?
yazarEvren Tepe

Bilgisayar kullanımına "abi silahlı yürümeli bi de araba yarışı oyunu istiyorum" diyerek başlayan şahsım, o zamandan beri oyunlarla sıkı fıkı olmuştur. Oyun oynayınca teknolojiden uzak kalamıyorsun. Eğlendirerek öğretiyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Oyun Gündemi #21 Far Cry Primal”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Şu arkadaşı alın lütfen şurdan. Saçma sapan laflar bilgisiz bilgisiz konuşmalar. Division en beklenen oyunmuş ?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Osman'ı kovdular mı ya? Afazghsm.

" Oyun Gündemi #21 Far Cry Primal konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyun Gündemi #21 Far Cry Primal ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyun Gündemi #21 Far Cry Primal ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "