Okunma

Oyun Ücretlerinde Kafalar Karıştı


05 Eylül 2009 Cumartesi 06:00
Oyun Ücretlerinde Kafalar Karıştı

Dijital oyunlar için söylenebilecek en iyi şeylerden biri, fiziksel üretim sürecindeki paketleme, kargolama, medya diskin ücreti gibi tutarların olmaması sebebi ile normalden daha ucuza ve daha hızlı şekilde edinilebiliyor olmaları. Elbette işler Microsoft ve Sony’ye gelince nedense değişiyor; keza gelen haberlere göre indirilebilir oyunların fiyatlarının kutulu olanlar ile aynı olacağı söyleniyor.

Bu durum özellikle ilk olarak PSP‘yi vuracak gibi gözüküyor. Keza Gran Turismo‘nun hem indirilebilir dijital kopyasının, hem de kutulu versiyonunun39.99$dan satılacağı açıklandı. Aynı durum Persona‘nın PSP versiyonunda da görülüyor ve fiyat Gran Turismo’daki gibi 39.99$ olarak belirtildi.

:: Oyun ücretlerindeki yeni düzenleme adil mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Oyun Ücretlerinde Kafalar Karıştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyun Ücretlerinde Kafalar Karıştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyun Ücretlerinde Kafalar Karıştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "