Oyunculuk Ciddiyet Kazanıyor


17 Aralık 2008 Çarşamba 14:00
Oyunculuk Ciddiyet Kazanıyor

Türkiye’de de oyunculuk kurumsal bir kimlik kazanıyor. Nisan ayında www.aralgame.com adlı sadece oyunlara yönelik online satış sitesini kullanıcılara sunan Aral, yeni bir projeye imza atarak Kurumsal Müşteri Sistemi‘ni hayata geçiriyor. Kurumsal müşteri olmak için gerekli başvuru işlemini anlatan Aral Web Yöneticisi Ufuk Ovacık, “Online alışveriş sitemiz ‘aralgame’ artık oyun satmak isteyenler için de hizmet verecek. İnternet üzerinden Kurumsal Müşteri olmak için sitemizde bulunan Kurumsal Müşteri başvuru formunu doldurması ve gerekli belgeleri bize göndermesi yeterli olacak.” şeklinde süreci açıklıyor.

Video Oyunu Ciddi İştir

Kurumsal müşterilerin ve tüketicilerin daha kısa zamanda daha geniş ürün yelpazesine ve tüm fiyat gruplarına ulaşmalarını sağlayacak olan bu yeni sistem ve Aral’ın çabaları, umuyoruz ki video oyunları konusunda henüz emekleme evresinde olan ülkemizde bazı görüşlerin oturmasına yardımcı olur.

:: Aral’ın projesi video oyunlarına ülkemizdeki bakış açısını değiştirir mi?

Bilgi İçin : Aralgame
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Oyunculuk Ciddiyet Kazanıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ya,bu oyunların Türkçe dilli olması için ne olması lazım.Bir sürü dilde yüklenebiliyor oyunlar ama nedense bir Türkçe yok ya…

" Oyunculuk Ciddiyet Kazanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyunculuk Ciddiyet Kazanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyunculuk Ciddiyet Kazanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "