Okunma

Oyungezer Almayan Delirecek


18 Temmuz 2009 Cumartesi 12:46
Oyungezer Almayan Delirecek

Oyungezer Temmuz sayısını kaçıranlar gerçekten çıldıracaklar.Çünkü Oyungezer bu ay 2 DVD birden veriyor, E3’ü ayağınıza getiriyor (DVD2’de tam 100 HD E3 video var) ve bu yetmiyormuş gibi Karhan Online tam sürüm oyun ile birlikte 5 TL değerinde Karhan parasını hediye ediyor.


Her zamanki bayisinde dergisini bulamayınca Hitler kendini kaybetti.

 

Oyungezer’i kaçıran, uzun zamandır beklenen Left 4 Dead 2 kapak konusunu okuyamayacak. Aion Beta testini merak edip öğrenemeyecek. Hatta yeni çıkan Prototpe, Infamous, Street Fighter (PC) ve Ghostbusters oyunlarının piyasada olduklarını bile bilemeyecek. En önemlisi de Prototype Rehber‘inden mahrum kalacak.

:: Sizce en iyi bilgisayar dergisi hangisi.
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Oyungezer Almayan Delirecek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bencede

  2. SDN Okuru dedi ki:

    her zamanki gibi sıradan bir reklam haberi sanarak okudum fakat son paragrafa geldiğimde şoka uğradım.bence bu şekilde saçma reklamlar yapmak sdnye yakışmıyor.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Dergiyi aldırmak için fazla abartı açıklamalar yer almamış mı konuda?

" Oyungezer Almayan Delirecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyungezer Almayan Delirecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyungezer Almayan Delirecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "