Okunma

Özel Üretilmiş PC Kasaları


09 Aralık 2015 Çarşamba 16:00
Özel Üretilmiş PC Kasaları

Bilgisayarlar her ne kadar güçlerini donanımlarından alsa da görünüşleri de kullanıcıları cezbetmek için kullanılıyor. Bir filmin, oyunun hatta bir çizgi filmin “mod” yapımına ilham olduğunu görebiliyoruz. Kısacası firmalar, bilgisayarlarını göze güzel kılmak için insanların sevdiği her şeyden yararlanıyorlar. Bazen de kullanıcılar işi üreticilere bırakmıyor ve sıfırdan kasa modifiyeleri yapıyorlar.

Bilgisayarlarda ne kadar vakit geçirdiğimizi göz önüne alırsak; özel olarak yapılmış bilgisayarların, özellikle kolayca sizin de kendi başınıza yapabileceğiniz kasa modlarının, lüksten öte bir nevi ihtiyaç olduğunu düşünebiliriz. Bilgisayar kullanıcılarının rüyalarını süsleyen bu modların ciddi bir emek istediğini de belirtelim.

15-12/09/f9971c3e52852a58205b256819d6d91c-1449662308.jpg

Sıvı soğutmanın kurulması, soğutma borularının şekillendirilmesi, dış kaplamaların yapılması, kasanın uygun olmayan yerlerinin şekillendirilmesi, kabloların düzenlenmesi gibi bir çok işlemi yapmanız gereken modlu kasalar, birer sanat eseri gibi görünüyor. 

:: Hangi film ya da oyunun modifiye kasasını isterdiniz? 
yazarEvren Tepe

Bilgisayar kullanımına "abi silahlı yürümeli bi de araba yarışı oyunu istiyorum" diyerek başlayan şahsım, o zamandan beri oyunlarla sıkı fıkı olmuştur. Oyun oynayınca teknolojiden uzak kalamıyorsun. Eğlendirerek öğretiyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Özel Üretilmiş PC Kasaları”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Son yıllarda gameing kasalara duyulan ilgi de bence yeni nesil kasalarında rolü var

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Sunlara bakiyorum bide kendi pcme bakiyorum ve diyorim ki kahrolsun para ..!

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Aynen ya galeriyide mobil yapın resimlere bakamıyoruz

 4. SDN Okuru dedi ki:

  bunlardan bir tane lazım bana 🙂 süper duruyorlar…

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Bunlardan birine ihtiyacım var. 🙂

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Galeri mobil uyyumlu yapin wev surum aciliyo

" Özel Üretilmiş PC Kasaları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Özel Üretilmiş PC Kasaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Özel Üretilmiş PC Kasaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "