Okunma

Paint.Net 3.50 Alpha Çıktı


21 Mayıs 2009 Perşembe 05:11
Paint.Net 3.50 Alpha Çıktı

Paint.Net’in yeni sürümü olan 3.5 Alpha, Auğustos 2008’de ortaya çıkan 3.36 sürümü ile kıyasla bir çok yenilik içeriyor. Bunlardan en önemlisi Paint.Net’in iskeleti yeniden düzenlenmiş olması. Ücretsiz resim düzenleme aracı olan Paint.Net bundan sonra .Net Framework 3.5 SP1 ile birlikte çalışacak. Buna ek olarak kurulum işlemi yeniden düzenlendi ve çok daha basit hale getirildi. Güncellemeler kullanıcıya hissedilmeden yapılacak. Paint.Net programı kapandığında güncellemeler yüklenecek.

4.5 MByte büyüklükte olan bu program Windows XP/Vista ve Windows 7 işletim sistemlerinde çalışabiliyor.

 

Elbette programın kullanılabilirliğinde de düzeltmeler yapılmış. Crystalize ve resmi döndürme efektleri düzeltilmiş. Programın Render kalitesi de ciddi bir yeniliğe geçilmiş. Özelikle resme Zum işlemi uygulandığında bu düzeltme kendisini hemen belli ediyor. Paint.Net bir önceki sürüm ile kıyasla çok daha performanslı çalışıyor. Tüm bunlara ek olarak sistemden çok daha az kaynak tüketiyor.

Programı indirmek için tıkla

:: Paint.net kullanıyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Paint.Net 3.50 Alpha Çıktı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    türkçesı varmı

" Paint.Net 3.50 Alpha Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Paint.Net 3.50 Alpha Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Paint.Net 3.50 Alpha Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "