Okunma

Palit, Türkçe Siteye Kavuştu


01 Şubat 2008 Cuma 22:00
Palit, Türkçe Siteye Kavuştu
Palit Microsystems, yerelleştirdiği internet sitesiyle artık Türkiye’deki kullanıcılarına daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor. Türkçe hâle getirilmiş internet sitesinde ürünlerin özelliklerini ve Palit‘le ilgili birçok bilgiyi daha rahatlıkla bulabilirsiniz. Basın kısmında ise Palit‘in basın bildirilerini Türkçe olarak bulma şansına erişiyorsunuz. Daha fazla anlatmamız yerine sizin siteyi ziyaret etmeniz daha mantıklı olduğu için uzatmayıp adresi takdim ediyoruz.

Bilgi için: Palit
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Palit, Türkçe Siteye Kavuştu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Palit, Türkçe Siteye Kavuştu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Palit, Türkçe Siteye Kavuştu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "