Okunma

99 $ Savaşları


25 Haziran 2009 Perşembe 13:12
99 $ Savaşları

 

Apple iPhone‘a rakip olarak piyasaya çıkan Palm Pre 199 dolarlık bir etikete sahip. Palm Pre’nin piyasaya çıkmasından kısa bir süre Apple’ın iPhone 3G’yi 99 dolara satacağını açıklaması, bir anda tüm dikkatleri tekrardan bu yöne çekmişti.

Palm Centro

Apple’ın bu hamlesine karşılık vermek isteyen Palm’ın yakın bir zamanda 99 dolar etikete sahip olan yeni bir model piyasaya çıkaracağı söyleniyor. Palm’ın Centro adlı modelinin dokunmatik ekranlı bir sürümü olacağı söylenen yeni ürünün adı için ise ortada iki tane olasılık dolaşıyor. Pixie ya da EOS adını alacağı söylenen cihazın yıl sonunda piyasada olacağı da söylentiler arasında.

:: Palm 99 dolarlık bir telefon piyasaya çıkarırsa, iPhone 3G yerine onu tercih eder misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “99 $ Savaşları”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Centro zaten dokunmatik :)))

" 99 $ Savaşları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 99 $ Savaşları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 99 $ Savaşları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "