Okunma

Panasonic, 2 ile 1’i Çarpıp 8’i Buldu!


28 Eylül 2010 Salı 20:26
Panasonic, 2 ile 1’i Çarpıp 8’i Buldu!

Panasonici Blu-ray Diskli Ev Sinema Sistemi SC-BT222 modeliyle, inanılması pek de kolay olmayan bir iddia ortaya attı: 2 Hoparlör ve 1 Sub Woofer ile 7+1’lik Ev Sinema Sistemlerine taş çıkartma olanağı. Peki, tarifi mümkün olmayan bu deneyim, gerçeklikle, nasıl buluşuyor?

 

SC-BT222, teorikte, Panasonic’in sanal teknojilerinden güç alarak Dolby TrueHD ve DTS-HD 7.1-kanal surround ses kalitesi sunuyor. Böylece ciddi bir yer tasarrufu elde edilmiş oluyor. Eviniz biraz küçükse ve firmanın söylemleri gerçeği tam anlamıyla yansıtıyorsa, bu gelişme sizin için harika (en azından fiyatı görene kadar) olabilir. Panasonic’in son oyuncağı, 1300 TL talep ediyor ve nedense(!), orta halli 7 + 1 ses sistemlerinin, cazip görünmesine neden oluyor.

:: Sizce 2 Hoparlörle, 7 + 1’lik ses sisteminin etkisine ulaşılabilir mi?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Panasonic, 2 ile 1’i Çarpıp 8’i Buldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Panasonic, 2 ile 1’i Çarpıp 8’i Buldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Panasonic, 2 ile 1’i Çarpıp 8’i Buldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "