Okunma

Papa da YouTube Kanalı Açtı


24 Ocak 2009 Cumartesi 06:00
Papa da YouTube Kanalı Açtı

Din işler ile YouTube işlerinin birbirine karışması ne derece doğru olur bilemiyoruz. Ancak Vatikan kilisesi de kendine ait bir YouTube kanalı açtı. Papa‘nın bu kararının nedenini açıklayan Vatikan Radyosu, Vatikan Televizyon Merkezi ve Kutsal Görüş Basın Ofisi Yöneticisi Peder Federico Lombardi‘nin neden bahsettiğini anlamasak da, Papa‘nın “internet Tanrı ile konuşmanın yeni bir yolu” ve benzeri videoları bir hayli ilgili çekecek gibi görünüyor.

:: Sizce Diyanet İşleri de kendi kanalını açmalı mı?

Bilgi İçin : YouTube Vatikan Kanalı
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Papa da YouTube Kanalı Açtı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Babada yaptı ya biz neden ya*pamayalım..

" Papa da YouTube Kanalı Açtı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Papa da YouTube Kanalı Açtı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Papa da YouTube Kanalı Açtı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "