Okunma

Papara ile nasıl para çekilir? (VİDEO)


04 Aralık 2017 Pazartesi 16:59
Papara ile nasıl para çekilir? (VİDEO)

Papara ile nasıl para çekilir? videomuzda, mini video serimizin sonuncusu olan Papara ile para çekme yöntemlerine yakından bakıyoruz. Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak veya YouTube oynatma listesine göz atarak diğer videolarımıza da göz atabilirsiniz.

Papara ile nasıl para çekilir?

Papara hesabınızdaki parayı, isterseniz banka havalesi yoluyla dilediğiniz gibi kolayca çekebilirsiniz. İsterseniz de, Papara Kart ile istediğiniz ATM’den para çekimi yapabilirsiniz. ATM’den para çekmek için sözleşmeli müşteri olmanız gerektiğini ve çipli Papara Kart sahibi olmanız gerektiğini de vurgulayalım.

Papara Kart farklılıklarını tekrar hatırlayacak olursak; iki farklı kart mevcut. Websitesi ve mobil üzerinden satılan kartlar sözleşmeli, çipli, temassız işlem özelliği olan, tüm dünyadaki fiziksel ve sanal poslardan işlem yapabilen, dünyadaki tüm ATM’lerden nakit çekebilme özelliğine sahip bir karttır. Manyetik şeritli olan Papara Card ise üzerinde isminizin olmadığı, tüm dünyadaki fiziksel ve sanal poslardan alışveriş yapılabilen fakat ATM’den nakit çekimi ve temassız işlem özelliğine sahip olmayan kart.
yazarKerem Enginar

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Papara ile nasıl para çekilir? (VİDEO)”

  1. Hakki Alkan dedi ki:

    Kerem bu nasil video?
    10 tl çekmek için 6tl harcadin. Ben bile böyle seyler yapmıyorum

Geri bildirim