Okunma

Parolalarınız Şimdi Opera ve Chrome’da


21 Ocak 2009 Çarşamba 12:09
Parolalarınız Şimdi Opera ve Chrome’da

Ücretsiz bir servis olan LastPass, parolalarınızı ve formlarınızı giriş yaptığınız PC’de hatırlayıp otomatik tamamlama hizmeti sunuyor. Bugüne kadar yalnızca Firefox ve Internet Explorer ile kullanılabilen bu faydalı eklenti için şimdi bir de yer imleri Java kodu(bookmarklet) yayınlandı.

Parolalarınız Her Yerde Güvende

Opera’dan Google Chrome‘a kadar tüm tarayıcılarda kullanılabilen bookmarklet, ayrıca iPhone ve iPod Touch için de büyük kolaylık sağlıyor. Yapmanız gereken, LastPass.com‘da ücretsiz bir hesap açıp, kontrol panelinin solunda yer alan simgeye tıklamak.

LastPass Login, Fill ve Fill Forms düğmelerinden istediklerinizi yer imleri çubuğuna taşıyın ve bundan böyle Google Chrome ya da Opera’da da parolalarınızı ve formlarınızı LastPass tamamlasın.

:: LastPass servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : LastPass
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Parolalarınız Şimdi Opera ve Chrome’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Parolalarınız Şimdi Opera ve Chrome’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Parolalarınız Şimdi Opera ve Chrome’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "