Okunma

Patronunu Vur!


14 Ağustos 2009 Cuma 09:15
Patronunu Vur!

ABD’de bazı şirketler çalışanların kendi aralarında ve yönetimde bulunanlarla daha sıkı bağlar oluşturması için bilgisayar oyunları oynatmaya başladılar. Böylece takım halinde çalışma, yakınlık kurma ve zor anlarda karar verme gibi konularda gelişme kaydedildiği belirtiliyor.

Karşı karşıya olan oyunlar yerine, oyuncuların beraber hareket ettiği co-op oyunların tercih edildiği şirketlerde bazen herkesin birbirine karşı olduğu yapımlar da tercih ediliyor. Böylece gün içinde sinir olduğunuz patronunuzu oyunda vurabilme şansını elde edebiliyorsunuz.

Grinnell Computers, Havok ve Electronic Arts gibi şirketlerde böyle uygulamalar oldukça yaygın. Sağlanan başarının diğer şirketlere sıçraması da bekleniyor. Şirket içinde oynanan oyunların başında Valve’ın Left4Dead geliyor.

:: İş yerinde oyun oynuyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Patronunu Vur!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    türkiyedeki iş saatleri göz önüne alındığında 21:00 ile 23:00 arası oynanabilecek oyunlar bunlar

" Patronunu Vur! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Patronunu Vur! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Patronunu Vur! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "