Okunma

Mac’in Ekran Koruyucusu PC’de


19 Aralık 2008 Cuma 10:00
Mac’in Ekran Koruyucusu PC’de

Tasarımcı mesai arkadaşlarınızın Mac bilgisayarında görüp özendiğiniz Flurry adlı ekran koruyucu, Maddog Software tarafından bilgisayara uyarlandı. Klasik, RGB, ateş, su ve tahta(!) şeklinde beş farklı modelin bulunduğu Flurry’i bilgisayarınıza kurmak için yapmanız gereken, buraya tıklayıp dosyayı indirdikten sonra, sıkıştırma klasöründen .scr dosyasını çıkarıp sağ tıklayarak kurulumu seçmek. Sonrasında ise Görüntü Ayarları penceresinden ekran koruyucunuzu Flurry olarak değiştirebilirsiniz.

:: Ekran koruyucuyu beğendiniz mi?

Bilgi İçin : Maddog Software
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mac’in Ekran Koruyucusu PC’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mac’in Ekran Koruyucusu PC’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mac’in Ekran Koruyucusu PC’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "