Okunma

PC’nizi Çocuklardan Koruyun


29 Aralık 2008 Pazartesi 14:20
PC’nizi Çocuklardan Koruyun

Çılgın minik parmakları bilgisayarınızdaki önemli veriler üzerinde terör estirmekten uzak tutmak istiyorsanız, Crazy Little Fingers aradığınız uygulama. Klavyenizi normal tuş girişlerine kilitleyen bu portatif program, her harfe basıldığında farklı bir resmin ekrana gelmesini sağlayarak çocuklarınızın bilgisayar başında hem eğlenip hem öğrenmesine yardımcı olurken, bir yandan da ofis için hazırladığınız Word belgesinde “asşlkfdskhfsdkjfds” gibi önemli(!) kelimelerin yer almasını engelliyor. Kilidi kaldırmak için tek yapmanız gereken ise Ctrl+Alt+Delete kombinasyonunu kullanmak.

:: Crazy Little Fingers yazılımını buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Crazy Little Fingers
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PC’nizi Çocuklardan Koruyun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PC’nizi Çocuklardan Koruyun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PC’nizi Çocuklardan Koruyun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "