Okunma

Bilgi Güvenliği Sizden Sorulur!


07 Ocak 2009 Çarşamba 19:45
Bilgi Güvenliği Sizden Sorulur!

Penetrasyon testçileri (tester) firmalardaki bilgi güvenliği açıklarını tespit ederek kurumlara özel güvenlik stratejilerinin oluşturulmasında önemli roller oynuyorlar. Ülkemiz için nispeten yeni bir kavram diyebileceğimiz penetrasyon tester’lar kurumların güvenlik süreçlerindeki açıkların bulunması ve bu açıkların uygun şekilde kapatılması için gereken önlemlerin alınmasını sağlıyorlar. Ülkemizde lisanslı penetrasyon testçiliği eğitimini ve sertifikasyonunu sağlayan kurumların başında gelen AcademyTech‘ten Genel Müdür Yardımcısı Erdinç Astan‘a Penetrasyon Tester’lığı sorduk.

İzleyin

 

 

:: Penetrasyon Tester’lık eğitimleri için gerekli bilgileri AcademyTech uzmanlarına sorun.

Bilgi için: AcademyTech
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilgi Güvenliği Sizden Sorulur! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilgi Güvenliği Sizden Sorulur! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilgi Güvenliği Sizden Sorulur! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "