Philips E serisi ile portföyünü genişletiyor


18 Kasım 2020 Çarşamba 17:59
Philips E serisi ile portföyünü genişletiyor

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, ders çalışmak, iş yapmak ve oyun oynamak için en iyi özelliklere, tasarıma ve performansa gereksinim duyan kullanıcılar için hazırlanmış yeni bir seriyi, E serisi oyun monitörlerini piyasaya çıkartıyor.

Video oyunları endüstrisindeki tutarlı ve etkileyici büyüme düşünüldüğünde, Philips monitörleri, tasarımı olmazsa olmaz özellikler ile birleştirebilen yenilikçi ve yüksek performanslı ürünlere duyulan genel ihtiyaca yanıt vermek için yeni bir adım attı.

Philips E serisi teknik özellikleri

Philips 242E1GAJ ve Philips 272E1GAJ monitörlerinde, ayrıntılı görüntüler ve 178/178° ekstra geniş görüntüleme açıları veren VA panelleri içeren 16:9 Full HD bir ekran bulunuyor. Üç taraftan da çerçevesiz tasarımı ise ekranın olduğundan da büyükmüş gibi algılanmasını sağlıyor. İşte bütün bunlar hep birlikte standart ofis uygulamaları için harika bir görselleştirmeyi garantiliyor. Ancak her şeyden önce bu model, zorlu grafik uygulamaları, web tarama, fotoğraflar, filmler ve oyun oynamak için uygun.

E serisi, ekrandaki görüntüyü saniyede 144 defaya kadar yeniden çizen, standart 60 Hz bir ekrandan pratikte 2.4 kat daha hızlı, ile pürüzsüz bir deneyim sunuyor. Bu kadar hızlı yanıt veren bir monitör, rekabetçi oyunlarda kilit önem taşır: Düşmanın hareketlerini ultra akıcı bir şekilde görüntüler, böylece hedef almak kolaylaşır.

Dahası 1 ms’lik, hızlı MPRT (motion picture response time- Hareketli Görüntü Tepki Süresi) etkili bir şekilde iz bırakma ve hareket bulanıklığını ortadan kaldırarak oyun deneyiminizi geliştirmek için daha keskin ve daha doğru görüntüler sunar. Philips 242E1GAJ monitörü AMD FreeSync Premium ile, Philips 272E1GAJ ise Adaptive-Sync ile zenginleştirildiğinden, iki monitör de yırtılmasız bir oynanabilirlik deneyimi sunuyor.

Hatta bu deneyimi daha da iyileştirmek için, Philips’in yeni oyun ekranları oyuncular için ince ayarı yapılmış hızlıca erişilebilir bir OSD’ye de sahip. OSD, oyuncuların ekranda karşılaştıkları zorluklar karşısında onlara daha iyi destek olmalarını sağlayan çoklu modlara sahip. Böylece kullanıcılar her zaman monitörlerinden en iyi oyun deneyimini elde ederler ve şimdi de bu, oynanan oyuna daha da iyi uyarlanabiliyor.

E serisi oyun monitörlerinde daha parlak bir görüntü için daha geniş bir renk yelpazesi sunan ve medya eğlencesini, görüntüleri ve hatta üretkenliği daha da canlı bir hale getiren Ultra Wide-Color teknolojisi bulunmaktadır. Görüntülenen içerikleri analiz eden SmartContrast sayesinde, bu monitörler renkleri otomatik olarak ayarlar ve arka aydınlatmanın yoğunluğunu kontrol ederler. E serisi, ayrıca daha rahat izleme için Flicker-Free teknolojisine ve gözleri yormayan üretkenlik için de LowBlue Moduna sahip.

Philips 242E1GAJ monitörü şu anda piyasada bulunabilir. Philips 272E1GAJ monitörü ise Ekim ayının ortalarından itibaren, sırasıyla 213 USD ve 261 USD üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilecek.

Basın bülteninden düzenlenmiştir.Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Philips E serisi ile portföyünü genişletiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Philips E serisi ile portföyünü genişletiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Philips E serisi ile portföyünü genişletiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik
  2. 2 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
  3. 3 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  4. 4 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  5. 5 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  6. 6 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  7. 7 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
  8. 8 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
  9. 9 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  10. 10 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!