Okunma

Philips’e EISA’dan 2 Ödül


17 Ağustos 2009 Pazartesi 08:16
Philips’e EISA’dan 2 Ödül

Philips 46PFL9704 LCD TV, Ambilight Spectra özelliği, Perfect Pixel HD motoru ve Perfect Natural Motion özellikleriyle sunduğu nefes kesici keskinlikteki görüntü kalitesi nedeniyle ödülü almaya hak kazandı. 46PFL9704 LCD TV, LED Pro arka alan aydınlatma teknolojisi, görüntü netliği, hareket ve kontrast konusunda LCD teknolojisinin son yeniliklerini sergiliyor.

EISA jürisi tarafından yapılan resmi açıklamada; jürinin 46PFL9704 LCD TV’yi seçmesindeki en önemli etkenin 5.000.000:1 oranında yüksek kontrastlı etkileyici görüntüler sunması ve şimdiye dek görülmüş en derin siyahlarla seyredenleri büyülemesi olduğu belirtildi.

2009-2010 Avrupa’nın En İyi LCD TV’si Philips 46PFL9704

 

Philips‘in geliştirdiği dünyanın sinema perdesiyle aynı orana sahip ilk ve tek televizyonu Cinema 21:9 ve Blu-ray Disk oynatıcıdan oluşan BDP9100, sunduğu kusursuz ev sinema deneyimiyle 2009-2010 Avrupa Ev Sineması Yeniliği ödülünü almaya hak kazandı. Cinema 21:9, 21:9 görüntü boyutu ile şekillenen 56″ ekranı ile öne çıkıyor, bu sayede 2.39:1 formatındaki filmler sinemada olduğu gibi ekranı tamamen dolduruyor.

Ayrıca, üç taraflı Ambilight Spectra, sizi filmin içine sürükleyerek sinema izleme deneyimini bir üst seviyeye çıkarıyor. Philips’in BDP9100 Blu-ray Disk oynatıcısı, yüksek kalitede ses ve görüntü sunarak ve aynı anda hem doğru ekran oranlarını korurken hem altyazıları doğru yerde konumlayan yeni bir altyazı değişim özelliği sunarak, bu sinemasal deneyimi mükemmel şekilde destekliyor.

 


Philips Cinema 21:9 LCD TV ve Philips Blu-ray Disk oynatıcıdan oluşan BDP9100, 2009-2010 Avrupa Ev Sineması Yeniliği ödülünü almaya hak kazandı.

 

EISA jürisi tarafından yapılan resmi açıklamada; Philips Cinema 21:9‘un orijinal sinema görüntü oranlarıyla elde ettiği hem doğal hem de inandırıcı sonuçlarla, Philips‘in altyazı ayar fonksiyonlu BDP9100 Blu-ray Disk oynatıcısının Dolby ve DTS HD ses formatlarının sunduğu mükemmel ses kalitesinin birleşiminin ödüle layık görüldüğü bildirildi.

:: Philips’in aldığı bu ödüllere katılıyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Philips’e EISA’dan 2 Ödül konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Philips’e EISA’dan 2 Ödül ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Philips’e EISA’dan 2 Ödül ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "