Okunma

Philips’e Meydan Okuyun


03 Temmuz 2009 Cuma 13:33
Philips’e Meydan Okuyun

Katılımcılardan Philips ürünlerinin gelişmiş özellikleriyle üstesinden gelebileceğine inandıkları bir meydan okuma fikri geliştirmeleri isteniyor. Philips‘in global olarak yürüttüğü “Değer Kampanyası” kapsamında Twitter üzerinden gerçekleştirilen bu yarışmayla Philips Tüketici Ürünleri‘nin üstün taraflarının vurgulanması amaçlanıyor.

Yarışmaya katılmak isteyenler meydan okuma fikirlerini ya da çektikleri bir resim veya videoyu www.twitter.com/Philips_vs‘a gönderiyor. Twitter’ın 140 karakter sınırlaması dışında herhangi bir sınırlama bulunmayan yarışmaya isteyenler birden fazla öneriyle katılabiliyor. En yeni “tweet“lerin ön plana çıktığı ve en iyi girişlere ait görüntülerin yayınlandığı yarışma sayfası, www.twitter.com/Philips_vs, büyük ilgi çekiyor.

 

Siz de www.twitter.com/Philips_vs adresinden Philips’e meydan okuyabilirsiniz.

 

Ürün test ekibi ve birim görevlilerinin aralarında bulunduğu jüri tarafından seçilecek olan meydan okuma Philips tarafından kabul edilmiş sayılacak. Tarafsız bir ortamda gerçekleşecek mücadeleyi Philips‘in kazanıp kazanamadığını gösteren bir film hazırlanacak. En iyi meydan okuma fikrini bulan yarışmanın galibi Philips Cinema 21:9 TV ve Philips Ambisound Soundbar ile ödüllendirilecek. Yarışmanın galibi muhteşem Philips ürünlerinin yanı sıra hazırlanacak film sayesinde sonsuz internet şöhretinin de sahibi olacak.

:: Meydan okumaya hazır mısınız?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Philips’e Meydan Okuyun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Philips’e Meydan Okuyun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Philips’e Meydan Okuyun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "