Okunma

Philips’in Geleceği


25 Şubat 2008 Pazartesi 22:00
Philips’in Geleceği

2010 vizyonu ile Philips, müşterilerin ve pazarın ihtiyaçlarını tam olarak yansıtan, sadeleşmiş bir organizasyon yapısı ile odaklandığı üç ana sektörde yenilikçi çözümler geliştirerek değer yaratan, sürdürülebilir ve karlı bir şirket olma yolunda çalışmalarına kararlılık ve hız kazandırdı.

http://www.metacafe.com/fplayer/1122564/.swf
Özkan Şengil’in konuşmasının bir bölümü
(Philips’in yeni ürünlerinin çevreye katkısı)

2010 için İddialı Hedefler

Basın toplantısındaki konuşmasında Philips‘in 2010 vizyonu ile ilgili bilgi veren Philips Türkiye ve Kafkaslar CEO’su Fridus Vest "2010 vizyonu bize daha iddialı hedefler koyma konusunda güven veriyor. 2010 yılında faaliyet karımızın (EBITA) satışlarımızın %10’unu geçmesini, hisse başına faaliyet karının 2007 yılının iki katına çıkmasını bekliyoruz. 2008-2010 dönemi için satışlarımızda minimum %6’lık yıllık ortalama büyüme hedefliyoruz" dedi.

Yeniden Yapılanma

Mevcut Philips Tüketici Elektroniği ve Philips Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Ürünleri bölümlerinin Philips Tüketici Ürünleri adı altında entegre edilmesiyle tüketici ile yakından ilgili bir tüketici çözümleri gücü, derin tüketici anlayışı ve önceki yıllardan çok daha yüksek karlılık seviyelerinde yenilikçi ürün geliştirme, üretme ve pazarlama kabiliyeti yaratılması hedefleniyor.

Çevreyle Dost

Toplantıda Philips‘in 2010 vizyonunda insan sağlığı ve enerji verimliliği konularına odaklandığını belirten Özkan Şengil, Philips‘in global olarak yürüttüğü Eco Vision programının da enerji ve su tüketimini, emisyon ve atık miktarlarını azaltma konularına odaklandığını söyledi.

Yeni Patron Yakında

Basın toplantısının sonunda son altı yıldır Türk Philips‘i başarıyla yöneten Philips Türkiye ve Kafkaslar CEO’su Fridus Vest emekliliğini açıkladı. Vest‘in görevini teslim alacak yeni isim Mart 2008 sonunda açıklanacak.

:: Hangi Philips ürününü kullanıyorsunuz? Forumda paylaşmak için tıklayın.

Bilgi için: Philips Türkiye
SDN http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Philips’in Geleceği”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    PHILIPS modem aldım.1 yıl dolmadan arızalandı.Garanti içinde idi,yapıldı.Tam 1 yıl sonra tekrar arızalandı.Son yaptırdıktan 6 ay sonra yine arızalandı.Piyasada 50 ***** modemlerden var oğlumda hiç arızalanmadı.Muhatap arıyorum bulamı***** evine sokmasın.PHILIPS in hiçbir aletini evime sokmam artık.Yakın çevreme de herkese anlatı***** internettende onlara güzel bir sürpriz hazırlıyorum beni izlesinler.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    azur serisi olan ütüden aldım ütü bütün kumaşları parlatıyor 30 gün deneme süresi olduğu halde ürün değiştirilmiyor …

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Philips Türkiyenin bence sıfırdan yenilenmesi lazım… sikayetvar bir ziyaret edin. Philips hakkında ne kadar şikayet var… Bunlardan biride benim.. Philips Türkiye tam bir sorun yumagı. Bir ürünün değişmesi 70 günü geçermi :))) geçti ve philips türkiyeden bir tek cevap yok. Maili Hollandaya yolladım genel merkeze artık ordan bir cevap gelirse… O yüzden Philips Türkiye Sıfırdan degişsin.

" Philips’in Geleceği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Philips’in Geleceği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Philips’in Geleceği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "