Okunma

Philips’in Yeni Oyuncağı


08 Mart 2010 Pazartesi 15:00
Philips’in Yeni Oyuncağı

Philips, yenilenen MP4 çaları GoGear Muse’ü Barselona’da gerçekleştirdiği Kış Medya Etkinliği’nde tanıttı.

FullSound adı verilen bir teknolojiye sahip olan Philips GoGear Muse MP4 çalar, Songbird medya oynatıcısı ve HDMI çıkışı ile tamamen yenilendi.

3.2 inçlik dokunmatik ekranı, RDS destekli FM radyosu ve CD kalitesindeki ses çıkış özelliği ile dikkat çeken yeni Muse’un dış tasarımı da göz dolduruyor.
   

Dokunmatik ekran ve HDMI

3.2 inçlik dokunmatik ekranında 720p HD kalitede video izleme deneyimi de sunan Philips GoGear Muse, entegre HDMI çıkışı üzerinden HD televizyonlara bağlanabiliyor.

GoGear Muse’un müzik ve medya dosyalarınız ile fotoğraflarınızı kolayca senkronize ederek yönetebilmenize imkan tanıyan Songbird yazılımı sayesinde internet üzerinden müzik de satın alabiliyorsunuz.

:: Philips’in yeni medya oynatıcısını beğendiniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Philips’in Yeni Oyuncağı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Philips’in Yeni Oyuncağı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Philips’in Yeni Oyuncağı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "