Okunma

Picasa’ya Tam Mahremiyet


05 Aralık 2008 Cuma 11:30
Picasa’ya Tam Mahremiyet

Picasa Web Albümleri‘ne yüklediğiniz fotoğraflara, URL’yi giren herkesin ulaşmasını mahremiyetinize saygısızlık olarak görüyorsanız, Google uzun zamandır tartışılan bu sorunu ortadan kaldırmak için gereken adımı attı. Bundan böyle yüklediğiniz fotoğraflarda görünürlük seviyesini, tanımadığınız kişilere tamamen kapalı şekilde ayarlayabilirsiniz. Gerek albüm yüklerken, gerekse mevcut albümleri düzenleyerek yapabileceğiniz kısıtlamalarda herkesin görmesini istemediğiniz fotoğrafları seçerek “Giriş gerekli” (Sign-in required to view) bölümünü işaretlemeniz yeterli.

:: Picasa Web Albümleri servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Picasa
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Picasa’ya Tam Mahremiyet”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bende bunu bekliyordum

" Picasa’ya Tam Mahremiyet konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Picasa’ya Tam Mahremiyet ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Picasa’ya Tam Mahremiyet ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "