Okunma

Piyasadaki Batman Etkisi Devam Ediyor


11 Eylül 2009 Cuma 12:04
Piyasadaki Batman Etkisi Devam Ediyor

Geçtiğimiz yıl sinema tarihini alt üst eden Batman, bu sefer de oyun dünyasında büyük ses getiriyor. Konsollar için 25 Ağustos tarihinde satışa sunulan Batman: Arkham Asylum sadece 2 haftada, 2 milyon kullanıcıya ulaştı. Ekonomik kriz nedeniyle, merakla beklenen oyunların bile art arda gelen başarısızlık rakamlarını görüyorduk. Batman ise işe ağırlığını koyup sanal dünyanın yeni fenomeni olmaya hazırlanıyor.

Önümüzdeki hafta çıkacak olan PC versiyonuyla birlikte, oyunun satışının rekora koşacağı tahmin ediliyor. Bu kârlı rakamlar, hem oyun yapımcılarını hem de Batman çizgi romanlarını yayınlayan DC’yi bir hayli sevindirdi. Yapımcı Rocksteady, bu ilgiyi kullanıp önümüzdeki aylarda Batman: Arkham Asylum için yeni eklentiler yayınlayacak. Bu eklentiler şimdilik sadece konsol için, ancak PC’nin de satışlara göre yeni projelerden nasibini alacağını düşünüyoruz. Resmi olarak doğrulanmasa da, Kara Şövalye yeni maceralarla oyun dünyasında suçla savaşmaya devam edecek gibi gözüküyor.

:: Sizce Batman’in malikanesini yeniden inşa etmek için ne kadar para toplayacak?

Yazan: Cem Süer
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Piyasadaki Batman Etkisi Devam Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Piyasadaki Batman Etkisi Devam Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Piyasadaki Batman Etkisi Devam Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "