Okunma

PlayStation Classic, 20 oyunu açıkladı!


29 Ekim 2018 Pazartesi 18:09
PlayStation Classic, 20 oyunu açıkladı!

PlayStation Classic, Eylül ayında duyurulduğunda, mini-retro kutunun detayları, 99.99 $ fiyatı ve 3 Aralık tarihi dahil olmak üzere birçok ayrıntı açıklanmıştı. Ancak, kutunun içerdiği 20 oyun listesi eksikti.

Amerika Birleşik Devletleri’nde, PlayStation Classic’in içereceği oyunlar duyuruldu. (Yıldız işareti, oyunun daha önce Eylül ayında açıklandığı anlamına gelir.)

playstation games
 1. Battle Arena Toshinden
 2. Cool Boarders 2
 3. Destruction Derby
 4. Final Fantasy VII *
 5. Grand Theft Auto
 6. Intelligent Qube
 7. Jumping Flash! *
 8. Metal Gear Solid
 9. Mr. Driller
 10. Oddworld: Abe’s Oddysee
 11. Rayman
 12. Resident Evil (Director’s Cut)
 13. Revelations: Persona
 14. Ridge Racer Type 4 *
 15. Super Puzzle Fighter II Turbo
 16. Syphon Filter
 17. Tekken 3 *
 18. Tom Clancy’s Rainbow Six
 19. Twisted Metal
 20. Wild Arms *

 

Bu oyunlar Playstation Classic paketinde yok

Listede insanların merakla beklediği, göze çarpan eksiklikler var. PlayStation‘ı popüler eden seriler olan Crash Bandicoot, Spyro the Dragon ve Tony Hawk‘ın Pro Skater‘ının listede yer almadığı görülüyor. Bunun da listede büyük bir boşluk yarattığı düşünülüyor. (Sony, Crash ve Spyro oyunlarını yayınladı. Bu serilerin hakları Activision tarafından alındı.)

Ayrıca Sony, PlayStation’ın belirleyici yarış serilerinden olan Wipeout ve Gran Turismo serilerini liste dışı bıraktı. Onların yerine Cool Boarders 2 satışa sunuldu. Ve Square Enix daha önce de açıklanan Final Fantasy VII ile ortaya çıkmış olmasına rağmen, yayıncı en çok satan orijinal Tomb Raider oyunlarından herhangi biri veya diğer 90’ların popüler RPG’lerinden herhangi biri hakkında konuşmadı.Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “PlayStation Classic, 20 oyunu açıkladı!”

 1. Erdem Akbaş dedi ki:

  Oyunlar gözükmüyor??

  1. 5C dedi ki:

   Aynen

" PlayStation Classic, 20 oyunu açıkladı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PlayStation Classic, 20 oyunu açıkladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PlayStation Classic, 20 oyunu açıkladı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "