Okunma

PlayStation 3 Sahiplerinin Dikkatine


01 Mart 2010 Pazartesi 19:00
PlayStation 3 Sahiplerinin Dikkatine

Sony, yeni PlayStation 3 Slim haricindeki PlayStation 3 sahiplerinin, önümüzdeki 24 saat boyunca konsollarını kullanmamasını istedi. Zira Sony, yeni PS3 Slim haricindeki PS3 modellerinin sistemlerinde görülen bir çeşit işlemci saat düzensizliği ile ilgili sorunu yarına kadar ortadan kaldırmayı planlıyor.

Sistemdeki açığı kapamak için 24 saate ihtiyaçları olduğunu resmi blog’undan belirten Sony, kullanıcıların PSN, yani PlayStation Network‘e bağlanmamalarını talep etti. Böylece yarına kadar bu açığın giderileceğini belirten Sony, yeni PS3 Slim modellerinde ise bu tür bir soruna rastlamadıklarını söyledi.

:: PlayStation 3 kullanıyor musunuz? Hiç bu tür bir sorunla karşılaştınız mı?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PlayStation 3 Sahiplerinin Dikkatine konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PlayStation 3 Sahiplerinin Dikkatine ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PlayStation 3 Sahiplerinin Dikkatine ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "