Okunma

PlayStation 3’e Güncelleme Geliyor


23 Ekim 2012 Salı 14:16
PlayStation 3’e Güncelleme Geliyor

PlayStation 3‘e gelen yeni güncelleme ile birlikte gelecek bazı değişiklikler şu şekilde olacak:

 • Trophy Collection yenilenmesi gerçekleştirildi.
 • Trophy Collection, PSN kategorisinden Game kategorisine taşınacak.
 • PS Vita trophy’leri PS3 sisteminde görünecek.
 • Ayarlar menüsünde Türkçe dil desteği bulunacak.
 • SingStar kurulum ikonu Eklemesi yapıldı.
 • Yeni kullanıcılara, artık, “Life with PlayStation” hizmeti sunulmayacak ve bu servis, Kasım 2012 tarihi itibariyle halihazırdaki kullanıcılar için de tamamen kaldırılacak.

Güncelleme, 24 Ekim itibariyle indirilebilir olacak.

:: PlayStation 3’e Güncelleme Geliyor
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “PlayStation 3’e Güncelleme Geliyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  En sonunda PS3’e türkçe dil desteği geldi!
  Sony biraz geç kalmadı mı?

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Ekonomiyle ne alakası var bu ülkeye mal satıp ticaret etmek istiyorlarsa seve seve bunu yapacaklar. Ticaret yaptığın bir millete gösterilen saygıdır klavuzlarda ve yazilimlarda dil desteğini vermek. Bu ülkeye mal satmak isteyen için bu tür dil desteği zorunlu olmalı. Yok ekonomi çöker demek manasız. Bu adamlar buu ürünleri satmamak için mi üretiyorlar. Türkçe dil desteği 1 haftalık çalışmadır böyle büyük firmalar için. Tüm tvlerde türkçe destek var mesela. Bence devlet sıkı tutmalı. Izin vermemeli. Sony ps çıkalı kaç sene üzerine ilk kez türkçe yazılım verdi. Yıllarca satıldı ürünleri bu ülkede. Gerçekten bu millete saygıları olsaydı 10 yıl önceden tüm ps lerde türkçe yazılım olurdu.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Ozaman ekonomi coker TURKCE dil olmayan elektoronik chizlar gecmez ise cinden rusyadan birsuru cihaz geliyor…

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Sorun sony de yada elektronik ureticlerinde değil bence. Asıl sorun menüsü ve kullanma klavuzu türkçe olmayan ürünlerin Turkiye piyasasına girmesine izin verilmesi bence. Ya sonynin binlerce konsolu türkçe yazılım olmadığı için aylarca gümrükte takılı kalsa hemen türkçe desteği gelirdi. Öyle sopa gösterecek bi devlet anlayışı nerde bizde.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Bunca sene sonra yeni Türkçe dil desteği geliyor Sony yıllardır Türkiyede olan bir firma XBox 360 (Microsoft) türkiyeye kendisi gelmediği için destek vermemesi normal ama şimdi türkçe dil desteği verilmesi… Geç bile kalındı

 6. SDN Okuru dedi ki:

  En sonunda türkçe dil desteği geliyor. Benim anlamadığım türkçe dil menüsünde olmayan cihazlara neden yasal zorunluluk getirilmez.

 7. muratal dedi ki:

  Bugün aldığım en iyi haberlerden birisi.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Wow sonunda Turkce dil secenegi geldi…

" PlayStation 3’e Güncelleme Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PlayStation 3’e Güncelleme Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PlayStation 3’e Güncelleme Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "