Okunma

PlayStation 3’e Kısıtlı Firmware


29 Ocak 2011 Cumartesi 07:20
PlayStation 3’e Kısıtlı Firmware

Sony, PlayStation 3 için yeni bir firmware yayınladı. Güncelleme, beraberinde güvenlik sistemine yeni bir eklenti getirdi. Böylelikle, bazı PS3 kullanıcılarından gelen bilgilere göre 3.56 firmware güncellemesinde bir takım sorunlar mevcut.

Bu yama PS3’ün yeni modellerinde çalışırken, önceki modellerinde herhangi bir etki göstermedi. Uygulamayı destekleyen modeller şunlar:

Orijinal PlayStation 3 Modeller

CECHH, CECHJ, CECHK, CECHL, CECHM, CECHP, CECHQ

Slim PlayStation 3 Modeller

CECH-20..A, CECH-20..B, CECH-21..A, CECH-21..B, CECH-250.A, CECH-250.B, CECH-250.A, CECH-250.B, CECH-251.A, CECH-251.B

PS3 kullanıcıları bu durumun bir an önce çözülmesi ve genel bir güncelleme yapılması için Sony’i mail bombardımanına tutmaya başladı. Muhtemelen kısa bir süre içinde yeni bir firmware gelebilir.

:: Son güncellemeyi kurdunuz mu? Yaşadığınız problemler neler?

Yazan: Uğur Tufan
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PlayStation 3’e Kısıtlı Firmware konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PlayStation 3’e Kısıtlı Firmware ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PlayStation 3’e Kısıtlı Firmware ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "