Okunma

PlayStation Ağı Genişliyor


19 Kasım 2008 Çarşamba 16:24
PlayStation Ağı Genişliyor

PlayStation Network‘ün 14 milyon aktif hesaba ulaşması, Sony karargahında ve tüm dış temsilciliklerde coşkuyla kutlandı. Firma 17 milyona yaklaşan PlayStation 3 satışı ve 14 milyon aktif PSN hesabı olduğunu belirtirken, toplamda 273 milyon içeriğin de PSN ağından indirildiğini açıkladı. Ekim sonunda dünya genelinde 16,84 milyona ulaşan PS3’lerde konsol başına tek bir hesap açıldığı varsayıldığında, yaklaşık %80 oranında PlayStation 3 sahibi online eğlencenin keyfine varıyor. Ancak yine de konsol başına ortalama kaç hesap açıldığının kesin olarak bilinmediğini belirtmekte fayda var.

:: PlayStation 3 konsolunuz var mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “PlayStation Ağı Genişliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Şahsen benim İngiltere, ABD ve Hong Kong adresleri ile açılmış üç farklı ehsabım var. Burada SONY’nin pek çok saçma sapan önceden bilgi verilmeyen kurallar manzumesinin de etkisi büyük. Türkiye için hesap açınca PSN’den download ve alışveriş yapamıyorsunuz. Alışverişe izin verilen ülkeler için hesap açınca da eğer hesabı açarken Kredi Kartı ve ilgilendirilebilir doğru bir adres girmediyseniz yine alışverişle izin vermiyor. 10 takla atıp 4-5 hesaptan sonra işin püfünü öğrenebiliyorsunuz. 14 milyon hesabın %5’i kesin mükerrerdir.

" PlayStation Ağı Genişliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PlayStation Ağı Genişliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PlayStation Ağı Genişliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "