Okunma

Playstation Plus vs Xbox Gold – Hangisi daha iyi oyun verdi?


09 Aralık 2017 Cumartesi 14:00
Playstation Plus vs Xbox Gold – Hangisi daha iyi oyun verdi?

Playstation Plus vs Xbox Gold karşılaştırmamızda, geride bırakmaya hazırlandığımız 2017‘de her iki oyun konsolunun abonelik sistemini karşılaştırıyoruz. Bildiğiniz gibi her iki serviste aylık veya yıllık abonelik sistemiyle beraber, her ay kullanıcılara yen oyunlar veriyor.

Playstation Plus vs Xbox Gold – 2017 karşılaştırması

Abonelik fiyatlarıyla başlayacak olursak şu anda Playstation Gold aylık 23.99 TL iken yıllık 179.99 TL abonelik ücreti bulunuyor. Öte yandan Xbox Gold aylık 29.99 TL iken yıllık 179.99 TL abonelik ücreti bulunuyor.

Verilen oyunlara geçtiğimizde ise Playstation Gold toplamda 74 oyun verirken, Xbox Gold‘un 48 oyun verdiğini görüyoruz. Oyunların bugünkü ortalama değerlerine baktığımızda Playstation tarafında 1.287 dolar iken, Xbox tarafında bu rakam 1.029 dolar.

Oyunların Metacritic ortalamalarında ise durum 74.1‘e 79.1 olarak sıralanıyor.

:: Sizce 2017 yılında Playstation mı, yoksa Xbox mı daha iyi oyunlar verdi?
yazarKerem Enginar

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Playstation Plus vs Xbox Gold – Hangisi daha iyi oyun verdi?”

  1. Olmamıs dedi ki:

    Bu konuda xbox’ın eline kimse su dökemez, doğruya doğru..

  2. can dedi ki:

    xbox daha iyi oyunlar veriyor. Ps ise sallıyor öylesine.

" Playstation Plus vs Xbox Gold – Hangisi daha iyi oyun verdi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Playstation Plus vs Xbox Gold – Hangisi daha iyi oyun verdi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Playstation Plus vs Xbox Gold – Hangisi daha iyi oyun verdi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "