Okunma

Pokemon Go benzeri Ghostbusters oyunu geliyor!


24 Şubat 2018 Cumartesi 13:00
Pokemon Go benzeri Ghostbusters oyunu geliyor!

Pokemon Go’ya benzer açık dünya tabanlı Ghostbusters arttırılmış gerçeklik oyunu geliyor! Bakalım bizleri nasıl bir oyun bekliyor.

Ghostbusters arttırılmış gerçeklik oyunu geliyor!

Teknoloji devi Sony bugün, yeni çıkacak olan Ghostbusters World arttırılmış gerçeklik oyununu tanıtan bir video yayınladı. Oyunun bir demosu, önümüzdeki Pazartesi günü Barselona‘da başlayacak olan MWC 2018 etkinliğine katılanlar tarafından deneyimlenebilecek. Oyunun ile ilgili yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videodan görebileceğiniz üzere bizleri sıkı bir arttırılmış gerçeklik oyununun beklediği aşikar. Oyunla ilgili ilginç ayrıntılardan biri ise oyunun filmlerde görülen hayaletlerin yanı sıra çizgi romanlar ve video oyunlarındaki tüm hayaletleri içermesi. Ve oyun için özel olarak yaratılmış yeni hayaletlerin olacağı da söyleniyor.

Son olarak oyunun önümüzdeki Pazartesi günü Barselona’da başlayacak olan MWC 2018 etkinliğine tanıtılacağını ve demo testlerinin yapılacağını hatırlatmadan geçmeyelim.

:: Siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarAlperen Işıktaş

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Pokemon Go benzeri Ghostbusters oyunu geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pokemon Go benzeri Ghostbusters oyunu geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pokemon Go benzeri Ghostbusters oyunu geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "