Pokemon Home kullanıcılara sunuldu!


12 Şubat 2020 Çarşamba 22:20
Pokemon Home kullanıcılara sunuldu!

iOS, Android ve Nintendo Switch için Pokemon Home yayınlandı. Oyuncuların topladıkları pokemonları depoladıkları ve ticaretini yapabildiği bulut tabanlı bir servistir. Animeleri ve oyunlarıyla geniş kitlelere ulaşan firma, bu servisle pokemon oyuncularının oyunları arasında bağlantıyı sağlayacak ve oyuncuları tek çatı altında toplayacak.

Pokemon Home iOS, Android ve Nintendo Switch için yayınlandı!

Bu servis sayesinde oyuncular, belirtilen oyunlar arasında bağlantı sağlayabilecekler. Ortak bir depolama alanına sahip olacak oyuncular, herhangi bir oyundan kazandığı pokemonları başka bir oyunda kullanabilecek.

pokemon home

Mobil cihaz üzerinden Pokemon ticareti yapılabilecek. Ticaret sisteminin 4 seçeneği bulunmaktadır. Wonder Box seçeneği ile oyuncular pokemonlarını kutu içerisine koyarak dünyanın herhangi bir noktasındaki kişi ile ticaret yapabilirler.

GTS seçeneği ile istediğiniz kriterleri belirleyerek Pokemon takası yapabilirsiniz. Sistemde kriterlerinizle uyumlu oyuncular ile eşleşerek takas işlemi yapabilirsiniz.

Başka bir seçenekte Room Trade seçeneğidir. Bu seçenekte kullanıcılar bir oda oluşturur ve bu odada pokemon ticareti yapabilirler. Her odanın maksimum kapasitesi 20 kişidir.

Ticaret sisteminin son seçeneği Friend Trade’dir. Servis arkadaşlarınız eklemeyi ve onlarla pokemon ticareti yapmanızı sağlar.

pokemon home

Nintendo Switch ile mobil platform arasında özellik farkları vardır. Pokemon Sword, Pokemon Shield, Pokemon: Let’s Go, Pikachu ve Pokemon: Let’s Go, Eevee oyunlarındaki pokemonlar servise sadece Nintendo Switch ile aktarılabilirler.

Pokemon Ticareti, Gizemli Hediyeler, savaş verilerini kontrol etme ve haberleri kontrol etme özellikleri sadece mobil üzerinden yapılabilir.

Servisi ücretsiz olarak iOS ve Android telefonlarınıza indirebilirsiniz. Üyelik için iki seçenek bulunmaktadır. Ücretsiz seçenekte bazı özellikler sınırlandırılır. Premium üyelik satın almak istiyorsanız, aylık 2.99 dolar, 3 aylık 4.99 dolar veya yıllık 15.99 dolar ödemelisiniz.

Servis için daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Pokemon Home kullanıcılara sunuldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pokemon Home kullanıcılara sunuldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pokemon Home kullanıcılara sunuldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
  2. 2 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
  3. 3 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
  5. 5 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
  6. 6 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  7. 7 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
  8. 8 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
  9. 9 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
  10. 10 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?