Okunma

Polis Youtube’dan Yardım İstedi


06 Temmuz 2009 Pazartesi 14:09
Polis Youtube’dan Yardım İstedi

Olay geçen hafta Arlington County‘de gerçekleşti. Saldırgan Apple Store‘un arka kapısını saat 10:15‘de çaldı. 26 yaşında bayan satıcı arka kapıyı açtı ve saldırganla yüz yüze geldi. Saldırgan kısa bir boğuşmadan sonra silahını çekti ve bayan satıcıya ateş etti. Vurduktan sonra kaçan saldırgan, ne yazık ki yakalanamadı.

 

#2009_07_06_youtube1.flv#

 

Satıcının Durumu İyi

Tüm bu olay güvenlik kamerasında kayıt edildi. Apple Store yetkilileri şokta olduklarını ve tek düşündüklerinin vurulan satıcının sağlık durumunda olduğunu söyledi. Omzundan yaralanan satıcı hastaneye kaldırıldı ve ölüm tehlikesini atlattı.

 #2009_07_06_youtube2.flv#

 

Olaydan sonra, polis güvenlik kameralarının çektiği videolara el koydu. Bu videolarda saldırganın arka kapıdan nasıl girdiğini ve vurduktan sonra nasıl kaçtığı görülüyor. Polis, 35-45 yaşında olan Afro Amerikalı saldırgan hakkında daha çok bilgi alabilmek için videoları Youtube‘a verdi.

:: Bu video Youtube’da olmalı mı?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Polis Youtube’dan Yardım İstedi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    *****

" Polis Youtube’dan Yardım İstedi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Polis Youtube’dan Yardım İstedi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Polis Youtube’dan Yardım İstedi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "