Okunma

Popcorn Buzz ile Sınırlarınızı Aşın


05 Haziran 2015 Cuma 14:30
Popcorn Buzz ile Sınırlarınızı Aşın

Ülkemizde de son derece geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan LINE önemli bir yeniliğe imza attı. LINE tarafından ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak olan Popcorn Buzz isimli uygulama 200 katılımcıya kadar eş zamanlı sesli görüşme yapabilme imkanı sunuyor.

Popcorn Buzz ile Kalabalık Toplantıları Ertelemeyin

Popcorn Buzz isimli uygulama sayesinde, kalabalık gruplarla yapacağınız çevrim içi toplantıları artık ertelemenize gerek kalmayacak. Çünkü Popcorn Buzz tam 200 katılımcıyla aynı anda sesli görüşme imkanı sunan devrim niteliğinde bir özelliğe sahip.

LINE tarafından geliştirilen bu uygulamanın kısa süre sonra Android kullanıcıları için Google Play‘deki yerini alması hedefleniyor.

Uygulamanın iPhone versiyonu ise ilerleyen zamanlarda, video arama gibi ek özelliklerle birlikte App Store‘da ki yerini alacak.

Popcorn Buzz‘da kalabalık grup konuşmalarında kimin ne zaman konuştuğunun karışmaması için bazı yardımcı ikonlar bulunacak. Grup görüşmesi sırasında kullanıcılar görüşmeye katılan diğer üyelerin ikonlarını ve yanlarında beliren yeşil nokta ile hangi üyenin konuştuğunu görebilecek.

Dilerseniz aşağıdan Popcorn Buzz‘ın ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

15-06/05/line.jpg

15-06/05/line_2.jpg

15-06/05/line_3.jpg

15-06/05/line_4.jpg

:: Popcorn Buzz’ı kullanmayı düşünüyor musunuz?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Popcorn Buzz ile Sınırlarınızı Aşın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Popcorn Buzz ile Sınırlarınızı Aşın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Popcorn Buzz ile Sınırlarınızı Aşın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "