Okunma

Popüler Firefox Eklentisi Şimdi iPhone’da


15 Nisan 2009 Çarşamba 16:34
Popüler Firefox Eklentisi Şimdi iPhone’da

Okumak veya gezmek istediğiniz, ancak o an vakit ayıramadığınız ilginç sayfaların bir listesini oluşturarak, unutkanlıkla eğlenceden yoksun kalmamanızı sağlayan Read It Later adlı Firefox eklentisi, şimdi de başarılı bir iPhone uygulaması olarak karşımıza çıktı. Web sayfalarını kaydedip, çevrimdışıyken de okumanıza olanak tanıyan Read It Later, isteğinize göre sadece metnin görüntülendiği bir sayfa tasarımı da sunabiliyor. Uygulama detaylarını burada bulabilir, iPhone veya iPod Touch cihazınıza Read It Later’ı ekleyebilirsiniz.

:: Read It Later servisini Firefox ya da iPhone’da kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Read It Later
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Popüler Firefox Eklentisi Şimdi iPhone’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Popüler Firefox Eklentisi Şimdi iPhone’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Popüler Firefox Eklentisi Şimdi iPhone’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "