Porsche imzalı Star Wars uzay gemisi kalkışa hazır!


14 Aralık 2019 Cumartesi 16:07
Porsche imzalı Star Wars uzay gemisi kalkışa hazır!

Star Wars filmleri, 20 Aralık Cuma günü gösterime girecek olan Rise of Skywalker ile bir devrin sonuna yaklaşıyor. Porsche mühendisleri ve Star Wars ekibi ise Star Wars uzay gemisi tasarımıyla bu sona yakışır bir iş birliği yapmıştı.

Şimdi ise filme bir hafta kala ortaya çıkan uzay gemisi tasarımı karşımıza çıkıyor. Star Wars sadece milyonları hayran bırakan sürükleyici hikayesiyle değil aynı zamanda efsaneleşmiş uzay gemisi tasarımlarıyla da adından söz ettiren bir seri.

Porsche tarafından tasarlanan yeni uzay gemisi ise bu efsaneyi devam ettirecek gibi görünüyor.

Porsche imzalı Star Wars uzay gemisi tasarımları nasıl ortaya çıktı?

Şimdiye kadar Skywalker hikayesi üzerine odaklanan Star Wars filmleri, Disney ile farklı bir yola gideceğe benziyor. Her ne kadar son filmler gişe rekorları kırsa da bir çok hayran Disney’i eski Star Wars filmleri mantığını ve gizemini anlayamamakla suçluyor.

Ancak Mandalorian dizisinde gösterilen özen, bir çok hayranın son film için beklentilerinin artmasına neden oldu. Porsche ile yapılan bu ortaklık da bir çok hayran ile Disney arasındaki buzların erimesine neden olabilir.

Porsche mühendisleri ve Star Wars tasarımcıları, Porsche tasarımından ilham alan bir uzay gemisi dizaynı için bir araya geldi.

Filmin efsanevi uzay gemilerinin tasarım mantığı ve Porsche tasarım çizgisi bu projede bir araya getirilmeye çalışıldı. Bunlardan en öne çıkan tasarım ise Porsche Taycan tasarım çizgilerini taşıyan uzay gemisi oldu.

Serinin hayranları fragmanlarda yer alan Darth Sidious kahkahası, filmin Skywalker hikayesinin sonu olması gibi nedenlerden dolayı büyük bir heyecan içinde.

star wars filmleri, porsche taycan, star wars uzay gemisi, rise of skywalker

Porsche tarafından tasarlanan uzay gemisi ise şimdiden bir çok hayranı heyecanladıracak çizgilere sahi. Porsche ve Star Wars ekibi Tri Wings S-91X Pegasus adı verilen uzay gemisi bakalım Rise of Skywalker içinde nasıl kullanılacak?

Peki siz ne düşünüyorsunuz, Porsche Taycan ilhamı taşıyan bu yeni Star Wars uzay gemisi tasarımını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Porsche imzalı Star Wars uzay gemisi kalkışa hazır! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Porsche imzalı Star Wars uzay gemisi kalkışa hazır! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Porsche imzalı Star Wars uzay gemisi kalkışa hazır! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?