Porsche imzalı Star Wars uzay gemisi kalkışa hazır!


14 Aralık 2019 Cumartesi 16:07
Porsche imzalı Star Wars uzay gemisi kalkışa hazır!

Star Wars filmleri, 20 Aralık Cuma günü gösterime girecek olan Rise of Skywalker ile bir devrin sonuna yaklaşıyor. Porsche mühendisleri ve Star Wars ekibi ise Star Wars uzay gemisi tasarımıyla bu sona yakışır bir iş birliği yapmıştı.

Şimdi ise filme bir hafta kala ortaya çıkan uzay gemisi tasarımı karşımıza çıkıyor. Star Wars sadece milyonları hayran bırakan sürükleyici hikayesiyle değil aynı zamanda efsaneleşmiş uzay gemisi tasarımlarıyla da adından söz ettiren bir seri.

Porsche tarafından tasarlanan yeni uzay gemisi ise bu efsaneyi devam ettirecek gibi görünüyor.

Porsche imzalı Star Wars uzay gemisi tasarımları nasıl ortaya çıktı?

Şimdiye kadar Skywalker hikayesi üzerine odaklanan Star Wars filmleri, Disney ile farklı bir yola gideceğe benziyor. Her ne kadar son filmler gişe rekorları kırsa da bir çok hayran Disney’i eski Star Wars filmleri mantığını ve gizemini anlayamamakla suçluyor.

Ancak Mandalorian dizisinde gösterilen özen, bir çok hayranın son film için beklentilerinin artmasına neden oldu. Porsche ile yapılan bu ortaklık da bir çok hayran ile Disney arasındaki buzların erimesine neden olabilir.

Porsche mühendisleri ve Star Wars tasarımcıları, Porsche tasarımından ilham alan bir uzay gemisi dizaynı için bir araya geldi.

Filmin efsanevi uzay gemilerinin tasarım mantığı ve Porsche tasarım çizgisi bu projede bir araya getirilmeye çalışıldı. Bunlardan en öne çıkan tasarım ise Porsche Taycan tasarım çizgilerini taşıyan uzay gemisi oldu.

Serinin hayranları fragmanlarda yer alan Darth Sidious kahkahası, filmin Skywalker hikayesinin sonu olması gibi nedenlerden dolayı büyük bir heyecan içinde.

star wars filmleri, porsche taycan, star wars uzay gemisi, rise of skywalker

Porsche tarafından tasarlanan uzay gemisi ise şimdiden bir çok hayranı heyecanladıracak çizgilere sahi. Porsche ve Star Wars ekibi Tri Wings S-91X Pegasus adı verilen uzay gemisi bakalım Rise of Skywalker içinde nasıl kullanılacak?

Peki siz ne düşünüyorsunuz, Porsche Taycan ilhamı taşıyan bu yeni Star Wars uzay gemisi tasarımını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Porsche imzalı Star Wars uzay gemisi kalkışa hazır! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Porsche imzalı Star Wars uzay gemisi kalkışa hazır! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Porsche imzalı Star Wars uzay gemisi kalkışa hazır! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Dişçi korkusu tarih olacak! Dijital dişçi nasıl olunur? Dişçi korkusu tarih olacak! Dijital dişçi nasıl olunur?
  2. 2 Elon Musk Türkiye'ye çalışacak! Elon Musk Türkiye'ye çalışacak!
  3. 3 49 TL'ye Apple'ı kandıran klavyeyi denedik! 49 TL'ye Apple'ı kandıran klavyeyi denedik!
  4. 4 Bilgisayar hızlandırma ve FPS artırma yöntemleri 2020 Bilgisayar hızlandırma ve FPS artırma yöntemleri 2020
  5. 5 Tosla ile bankasız, komisyonsuz para gönderin, alın! Tosla ile bankasız, komisyonsuz para gönderin, alın!
  6. 6 Satılmayan Huawei P40 Pro Plus'ı bulduk! Satılmayan Huawei P40 Pro Plus'ı bulduk!
  7. 7 Evi diskoya çeviren MSI GE66 oyuncu bilgisayarı Evi diskoya çeviren MSI GE66 oyuncu bilgisayarı
  8. 8 e-SIM müjdesi geldi! - Apple gündemi #7 e-SIM müjdesi geldi! - Apple gündemi #7
  9. 9 Instagram profile bakanlar uygulamasını denedik! Instagram profile bakanlar uygulamasını denedik!
  10. 10 Türkiye, Koronavirüs aşısı yapabilecek mi? (Video) Türkiye, Koronavirüs aşısı yapabilecek mi? (Video)