Okunma

Portatif Digsby Tekrar Kullanımda


29 Mart 2009 Pazar 14:05
Portatif Digsby Tekrar Kullanımda

Daha önce Google Chrome‘un da portatif sürümünü hazırlayan Carsten Knobloch, birkaç ay önce tamamladığı, ancak son güncellemeler ile kullanılamaz hale gelen portatif Digsby’deki sorunu çözerek güncelledi.

Çok protokollü bir anında mesajlaşma programı olan Digsby‘nin portatif sürümünü USB belleğinize atarak istediğiniz her bilgisayarda kendi ayarlarınızla MSN ve diğer sohbet oturumlarını kolayca açabilirsiniz.

:: Portable Digsby yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Portable Digsby
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Portatif Digsby Tekrar Kullanımda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Portatif Digsby Tekrar Kullanımda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Portatif Digsby Tekrar Kullanımda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "