Okunma

Pre Hızlı Başladı


22 Haziran 2009 Pazartesi 08:07
Pre Hızlı Başladı

Henüz 6 Haziran’da kurdelası kesilen Palm Pre‘nin online mobil uygulama mağazasının ilk birkaç haftada elde ettiği sonuçlar oldukça etkileyici. Medialets tarafından açıklanan verilere göre, 6 Haziran – 17 Haziran arasında 666.511 uygulama indirilmiş durumda.

Üstelik grafikten anlaşılacağı üzere, sadece 18 uygulama ile açılan Pre mağazasında, uygulama sayısı 30’a doğru arttıkça indirme hızında da artış gözleniyor. Bakalım iş telefonu profiliyle prestijli bir duruşu olan Palm için de PreFart ya da PreBeer gibi eğlenceye yönelik(!) uygulamalar da gözlenecek mi.

:: Mobil uygulama mağazası, Palm Pre’nin kimliğini değiştirir mi?

Bilgi İçin : Medialets
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Pre Hızlı Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pre Hızlı Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pre Hızlı Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "